Najlepsze książki Colina P. Sissona

Colin P. Sisson pochodzi z Nowej Zelandii i jest niezwykłym nauczycielem świadomego życia. Napisał wiele bestsellerowych książek na temat wewnętrznego przebudzenia, którego głównym celem jest pozbycie się krępujących człowieka barier i rozpoczęcie prawdziwych działań w zgodzie z tym, czego sami od siebie oczekujemy. Sisson jest również twórcą Integracji Oddechem – ciekawej techniki, która pozwala zrelaksować się i rozpocząć nowy rozdział w swoim życiu. Jednak nie jest to typ człowieka, który swoją wiedzę przekazywać będzie tylko przez książki. Jeździ więc po świecie, aby przekazywać swoje niezwykłe zdolności ludziom, którzy tłumnie przychodzą na prowadzone przez niego zajęcia.

colin p. sisson

Colin P. Sisson – poznaj unikatowe myślenie

Książka Wewnętrzne przebudzenie. Pierwszy krok ku… Colina P. Sissona to jedna z najważniejszych pozycji w jego bogatej bibliografii. Prezentuje w niej swoje najważniejsze poglądy na temat życia człowieka i sposobu, w jaki powinniśmy dochodzić do realizacji swoich marzeń. Autor twierdzi, że człowiek nie jest skazany na tylko jeden sposób na życie czy na myślenie tylko i wyłącznie o złych czy negatywnych sprawach. Pierwszym bodźcem do zrozumienia tego, że świat może być lepszy jest przebudzenie się – nagły wstrząs i wielka chęć do zmiany swojego życia.

Ograniczenia, które wydawały się tak bardzo niemożliwe do przekroczenia, po przeczytaniu tej książki zdecydowanie łatwiej będzie ominąć, przeskoczyć, zniszczyć. Dzięki tej książce można uświadomić sobie, że każdy moment jest dobry, by zmienić swoje życie i spróbować wszystkiego od nowa, a szczęście jest na wyciągnięcie ręki. Satysfakcja z życia, zadowolenie z podejmowanych na co dzień decyzji – tak, to naprawdę możliwe, zwłaszcza, kiedy wierzy się z całych sił, że zmiana w uciążliwym schemacie myślenia nie jest wcale taka trudna.

Każdy ma prawo do lepszego życia

Twoje prawo do bogactwa to kolejna znakomita książka Colina P. Sissona, w której podejmuje on temat bogactwa, jednak nie materialnego, a tego zdecydowanie ważniejszego – duchowego. Każdy z nas chciałby być człowiekiem otwartym, ale czasami sami zamykamy sobie drogę do pełnego rozwoju, wchodzimy na ścieżki, które prowadzą nas do schematycznego myślenia, a co za tym idzie do mało kreatywnego życia. Książka Sissona pozwala spojrzeć obiektywnie na samych siebie i ocenić swoje własne postępowanie, a przede wszystkim zmienić je, jeśli dojdziemy do wniosku, że należy tak zrobić. Colin P. Sisson jest jednym z największych światowych autorytetów w dziedzinie pracy nad samym sobą, autorem wielu nowatorskich rozwiązań. Warto zaufać temu człowiekowi – miliony ludzi na całym świecie nie mogą się mylić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *